فرست کلین | اولین در پاکیزگی | پروژه طراحی محصولات شوینده

فرست کلین | اولین در پاکیزگی | پروژه طراحی محصولات شوینده

طراح گرافیک : وحید حسینخانی

سفید کننده فرست کلین

فرست کلین
فرست کلین

این محصول به عنــوان حلال انواع رنگهــای اکسید شدنی برای مصارف پارچه و ملحفه و ظروف شیشه ای و ملامین و پلاستیکی کاربرد دارد و انواع لکه های رنگی خصوصا خونی و عفونی را برطرف می نماید و به دلیل اکتیو فوق العاده و دارا بودن مواد نگهدارنده کلـــر دارای تاریخ مصــرف خوبی می باشد و به دلیل دارا بودن هیدروکسید سدیم در حد استاندارد بر سطح الیاف و ظروف آثار سوء ندارد.

فرست کلین

جوهر نمک فرست کلین

فرست کلین

این محصول وان ، حمام، کاشی، موزاییک ، سرامیک و کلیه سطوح و سرویس های بهداشتی را رسوب زدایی، تمیــز ، بــراق و ضد عفونی می نماید. دارای بالاتـــرین تاریـــخ مصـــرف در ایــران می باشد در ضمن بازکردن لوله های پولیکا یا پلی اتیلن و جرم گیری انواع رادیاتور از مصارف جانبی این محصول است . جوهرنمک فرست کلین پس از شستشو سیاه نمی کند و برفک نمی زند.

تمیز کننده فرست کلین

به عنــوان شامپــوی بـدن سطــــوح بهداشتی خانـه مصرف کننـده نیـز می توان از این محصول جادویی نام برد، چون می توان دائما کلیه سطوح سرامیکی ، کاشی، وان ، حمام ، استخر انواع سنگها و انواع سرویس های بهداشتی را ضمن رسوب زدایی ، کفشویی ملایم نمود و پس از آن یک سطح تمیز ، براق و همچنین ضدعفونی به مصرف کننده هدیه نمود. نکته مهم اینکه تمیزکننده فرست کلین به دلیل دارا بودن یک نوع سورفکتانت در فرمول خود کلیه جرم ها را از لابه لای سطوح بیرون می کشد و شستشو می دهد. این محصول مطابق جدیدترین فرمول های جهانی فرموله گردیـده و متفــاوت با آنچــه تا کنـون مصــرف نمــوده ایدمی باشد. وجه تمایز آنکه اگر بر روی شیر آلات نیز استفاده شود آثار سوء برجای نخواهد گذاشت.

به یاری خداوند عزیز توانسته ایم با تلاش بی وقفه در مدت نزدیک به بیست سال برند فرست کلین (first clean) را در زمینه مواد شوینده در سبد خانوار ایرانی جایگاهی ویژه ببخشیم حضور اين برند در بازار و قرار گرفتن آن در بزرگترين مارکت های ايران مرهون سال ها تلاش و تحقيقات گسترده و مداوم در زمينه شوينده ها مي باشد ؛ كه باعث گرديده اين برند از كيفيت بالا وبسته بندی چشمگیری برخوردار گردد. برند فرست كلين از آغازین تولدش سعي بر اين نموده است تا در ابتدا نيازهاي مصرف كنندگانش را در نظر گرفته و سپس با تمركز بر فعاليت هاي تحقيق و توسعه محصولي مطابق با نياز شما مصرف کننده عزیز را روانه بازار نمايد.

طراح گرافیک : وحید حسینخانی

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *